Базова SEO. Пошукова оптимізація сайту

Навіщо потрібне просування медичного сайту?

 • дає максимальні результати із залучення потенційних клієнтів
 • підвищує відвідуваність сайту
 • кількість дзвінків і заявок на лікування збільшується в 3-4 рази
 • продажі окупають витрати на просування

Розробка

Просування

Навчання

Дизайн і друк

Лідогенерація та автоматизація продажів

Технічна підтримка медичних сайтів

За статистикою, понад 85% потенційних клієнтів знаходять сайти медичних організацій через пошукові системи.

Просування сайту в пошукових системах – важливий етап у виведенні бренду або послуги на медичний ринок.

Чому це потрібно саме вам?

why_seokontekst

Що містить у собі поняття – просування сайту?

 • Внутрішню та зовнішню оптимізацію сайту;
 • Продвищення в пошукових системах
 • Контент-маркетинг;
 • Пошуковий маркетинг;
 • Підвищення конверсій.

etapy_seo

 

Що ми пропонуємо

Ми можемо запропонувати вам 3 “пакети просування” на вибір. Вартість залежить від кількості ключових слів.

Ми робимо дійсно вигідну пропозицію, так як у вартість входить абсолютно всі роботи, ніяких прихованих або додаткових платежів. Усе чесно.

Ви обираєте пакет і сплачуєте зазначену суму – ми робимо все інше, щоб сторінки вашого сайту було видно на першій сторінці результатів видачі в пошуковій системі за тематичними ключовими словами, у кількості, відповідній до обраного пакету.

Работи включають у себе

Програмне доопрацювання.

Наші фахівці проведуть професійні програмні доопрацювання, такі як:

 • Збільшення швидкості завантаження сторінки
 • Оптимізація html коду сторінки
 • Оптимізація розміру картинок
 • Налаштування карти сайту та файлу robots.txt
 • Налаштування редіректів
 • Признайомка з битими посиланнями і їхнє видалення
 • Організація інших необхідних робіт

Підбір семантичного ядра

Як ми вже говорили ми працюємо з медициною понад 7 років. За цей час ми зібрали величезну базу семантичних ядер (списки ключових слів) за різними напрямками медицини (стоматологія, гінекологія, урологія, проктологія, психіатрія і ще близько 20 напрямків). Наприклад, семантичне ядро стоматологічної клініки зі стандартним переліком послуг містить приблизно 5000-6000 ключових фраз. Це і є семантичне ядро стоматологічної клініки.

Для ефективного просування такого великого ядра потрібно розділити його спочатку на великі тематичні категорії (імплантація, брекети, вініри, коронки тощо). Така категорія як “брекети” містить у собі близько 400 різних фраз. І їх, своєю чергою, треба розбити на кластери (більш дрібні тематичні групи, які включають 10-20 ключових фраз). Так, група “брекети” розбивається на такі кластери як “лінгвальні брекети”, “самолігуючі брекети”, “брекети на нижню щелепу”. Саме під такі групи-кластери будуть створюватися окремі сторінки для більш ефективного просування.

Приклад ключових слів для кластера “лінгвальні брекети”:

 • лінгвальні брекети
 • лінгвальні брекети москва
 • лінгвальні брекети ціна
 • лінгвальні брекети до і після фото
 • лінгвальна брекет система
 • лінгвальні брекети ціна в москві
 • лінгвальні брекети вартість
 • лінгвальні брекети ціна москва
 • лінгвальні брекет-системи
 • встановлення лінгвальних брекетів
 • ціна лінгвальних брекетів
 • лінгвальні брекети плюси та мінуси
 • лікування лінгвальними брекетами

Загальна кількість кластерів для стоматології становить приблизно 250 штук. Для гінекології – 300, проктології – 150 тощо. У нас уже всю цю роботу виконано, тож ми одразу, з першого місяця, беремося за правильне й ефективне просування вашого сайту, поки інші компанії на ринку лише вивчають ваші напрямки та формують семантичне ядро, ділять його на кластери й намагаються розібратися в особливостях термінології.

Нам це все не потрібно. Ми, на відміну від інших, знаємо, що ключові фрази “лінгвальні брекети” і “брекети на внутрішній бік” – це не дві різні послуги, а суть одна й та сама. І так за кожним напрямком медичного бізнесу.

Величезний досвід у роботі з медициною дає нам точне розуміння того, які саме запити приведуть на сайт цільових відвідувачів і виллються в конверсію. Ми знаємо, які ключові слова просувати складно, а які ні. На ринку ніхто не володіє таким бекграундом як ми.

Закупівля посилань

Ми не користуємося орендованими посиланнями. Всі посилання закуповуються безпосередньо у майданчиків або на авторитетних біржах вічних посилань – Miralinks, Gogetlinks та ін. Таким чином, ми отримуємо якісні посилання, які приносять результат, трафік і не наражають на небезпеку ваш сайт. Процес роботи повністю прозорий. У кожному звіті ми показуємо всі закуплені посилання, їхню вартість і на яких майданчиках вони були закуплені. Це роблять лише кілька відсотків компаній, які займаються просуванням.

Написання текстів

У нашому штаті працюють кілька медичних копірайтерів, які мають великий досвід у написанні текстів на різні теми у сфері медицини. Після цього, всі тексти проходять перевірку нашим штатним науковим редактором, кандидатом медичних наук. Далі тексти передаються літературному редактору, який також працює в нашому штаті, на предмет граматичних помилок, описок або некоректних лексичних зворотів. Усі тексти пишуться відповідно до ТЗ, яке складаються нашими SEO-спецалістами.

Аналітика

Ми регулярно проводимо аналітику, щотижня стежимо за динамікою позицій. Ми щодня аналізуємо дані, які з’являються в особистому кабінеті пошукових систем щодо сайту, що просувається. Це дає змогу швидко реагувати на будь-які зміни алгоритмів пошуку і дає розуміння про поточну тактику та подальшу стратегію просування конкретного сайту. Ми можемо щотижня надавати звітність щодо динаміки позицій вашого сайту.

Опис процесу роботи

1 етап

Ви вибираєте пакет, тобто ту кількість слів, яку хотіли б бачити на першій сторінці пошукової системи.

2 етап

Ми разом з вами аналізуємо семантичне ядро і всі кластери (як ми писали вище для різних напрямків медицини це буде різна кількість).

3 етап

Ви затверджуєте ті кластери, які відповідають послугам, які ви надаєте. Решта кластерів виключаються з семантичного ядра, щоб ми не просували ті напрямки, в яких ви не працюєте або вони вам з якихось причин не цікаві

4 етап

Підписуємо договір, до якого додаємо узгоджене семантичне ядро.

5 етап

Ви вносите оплату за перший місяць, і ми приступаємо до роботи. Тексти пишуться поступово, приблизно по 5-20 штук на місяць, залежно від обраного пакета. Цього достатньо, щоб просунути необхідну кількість ключових слів на першу сторінку пошукових систем. У перспективі кількість слів може збільшуватися, адже SEO це процес постійний.

Чому саме ми?

Ми не просто просуваємо сайт, ми робимо це з урахуванням вашої специфіки. Серед наших співробітників є ті, у яких є практичний досвід роботи в медицині. Саме це дає нам можливість розглянути, як краще просувати у Всесвітній павутині ваш сайт.

Щоб зробити просування вашого бренду в інтернеті найбільш ефективним і результативним, компанія “МедМаркетинг” безперервно працює над просуванням вашого сайту, роблячи його зрозумілим і зручним для ваших потенційних клієнтів. Це дає змогу збільшувати потік трафіку, який дасть змогу підвищити зростання ваших продажів.

Наша основна мета – зробити ваш сайт ефективно працюючим маркетинговим інструментом, забезпечити максимальну кількість відвідувачів з пошукових систем і перетворити їх на ваших клієнтів.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.

Поділитися