Розробка брендбука

Навіщо потрібен брендбук Бендбук є документом, у якому прописано концепцію, мету, позиціювання компанії, зазначено візуальні елементи (логотип, фірмові кольори тощо), особливості їхнього використання, можливості застосування для різних носіїв, методи реалізації тих чи інших маркетингових і дизайнерських завдань. Брендбук - це своєрідна книжка, що містить опис усіх складових бренду і являє собою звід правил для дизайнерів, маркетологів, рекламників.

Разработка брендбука

Розробка

Просування

Навчання

Дизайн і друк

Лідогенерація та автоматизація продажів

Технічна підтримка медичних сайтів

Чому вам необхідна розробка брендбуку

  • Створення брендбуку дає змогу окреслити ідеологію бренду, чітко прописати стратегію для просування на ринку медичної компанії.
  • Брендбук допоможе максимально точно позиціонувати бренд і знайти свою нішу, продумати правильну подачу ваших послуг і товарів для споживача.
  • Надає опис фірмового стилю та рекомендації щодо користування кожним його елементом (застосування фірмових кольорів, логотипу тощо).
  • Це чудова “шпаргалка”, яка дасть змогу, залучаючи різних дизайнерів і маркетологів для вирішення різних завдань, продовжувати рухатися в раніше обраному напрямі, не відхилятися від фірмового стилю.
  • Якщо всі співробітники дотримуватимуться єдиної стратегії, прописаної у брендбуку, це дасть змогу побудувати сильний бренд та успішно конкурувати з іншими компаніями, які працюють у вашій сфері.

Особливе місце створення брендбуку належить роздрібним бізнесам, бізнесам, які працюють через франшизи, для великих корпорацій. Створення єдиного документа з чіткими правилами дає змогу підтримувати фірмовий стиль і загальну маркетингову тактику. А це прямий шлях до гарної запам’ятовуваності бренду, підвищення рівня довіри до нього, що в підсумку допоможе залучити нових клієнтів і отримати прибуток.

Що в себе включає брендбук

  • Опис ідеології бренду: цілей, місії, визначення цільової аудиторії. Стратегічне позиціонування бренду.
  • Стратегія візуальної взаємодії зі споживачем: фірмовий стиль, логотип, шрифти, кольори. Не тільки зображення логотипу, а й опис, як, у яких пропорціях, на яких носіях, у якій колірній гамі його можна застосовувати. Варіанти шрифтів, колірна палітра, іміджева графіка тощо.
  • Опис носіїв фірмового стилю та правил їхнього використання. Ідеться про стандарти оформлення ділової документації, поліграфії, рекламних матеріалів, сувенірної продукції, інтер’єрних рішень.

Незважаючи на те, що брендбук – це доволі чіткий документ, у якому зазначено чимало параметрів, яких потрібно дотримуватися, він не має бути надто жорстким і перешкоджати творчій роботі. Крім того, періодично брендбук може бути оновлений, якщо є зміни у фірмовому стилі, було проведено коригування стратегії і тактики компанії, “назріли” нові правила застосування фірмових елементів.

Ви можете замовити брендбук у “Medmarketing”. Ми готові перенести в документ вже наявну у вас інформацію і зробити дуже красивий якісний брендбук. Якщо ж у вас поки що немає цілісного бачення щодо вашого бренду, ми можемо допомогти вам розробити комплексну стратегію маркетингових дій. Також ви можете замовити у нас ребрендинг компанії, створення логотипу, дизайн рекламної та іміджевої продукції, необхідної для повноцінного просування компанії на медичному ринку.

Чому варто замовити розробку брендбуку в “Medmarketing”

Створювати брендбук мають професіонали, оскільки цей документ є своєрідною “біблією” вашої компанії. Наші фахівці є професіоналами своєї справи та мають досвід роботи в цій сфері.

Ми можемо не тільки зібрати докупи правила, внести в документ необхідні елементи, і зробити гарний продукт, а й готові допомогти вам у розробці стратегії, визначенні місії, позиціонуванні компанії.

“Medmarketing” давно працює в медичному секторі та займається маркетингом. У нас великий досвід успішної співпраці з медичними компаніями, який допоможе нам продуктивно працювати з вами і отримати необхідний результат.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.

Поділитися