Аутсорсинг відділу маркетингу для клінік

Віддалений відділ маркетингу для медичних організацій - цеможливість підвищити ефективність маркетингових процесів у вашій компанії, оптимізувати бізнес, збільшити йогоприбутковість, знайти нові можливості для зростання і розвитку.

Розробка

Просування

Навчання

Дизайн і друк

Лідогенерація та автоматизація продажів

Технічна підтримка медичних сайтів

Кому потрібен аутсорсинг відділу маркетингу

У більшості компаній є штатні маркетологи, які виконують поточні завдання. Але стратегічний маркетинг, відкриття нових можливостей для бізнесу, робота з новими напрямками – для цих цілей потужностей “рідного” відділу маркетингу часто недостатньо. У таких випадках розумно підключити до процесу віддалений відділ маркетингу.

Вам варто віддати на аутсорсинг маркетингові задачі, якщо ви:

 • Запускаєте на ринок новий продукт, і потрібне його активне просування.
 • Перед компанією стоїть великий обсяг нових маркетингових задач.
 • Тільки починаєте свій медичний бізнес, і вам потрібні досвідчені фахівці для вибудовування маркетингової тактики та просування на ринок.
 • Хочете поставити перед компанією нові або складні стратегічні задачі, і вам потрібна цілісна маркетингова тактика.
 • Хочете оптимізувати бізнес-процеси компанії, підвищити продуктивність і прибутковість.

Які завдання можна вирішити за допомогою аутсорсингу відділу маркетингу

Працюючи з маркетологами на аутсорс, ви можете ставити перед ними завдання різного ступеня складності, які охоплюють практично всі напрямки маркетингової діяльності. Можна віддати на аутсорс виконання якогось певного вузького завдання, що вимагає кваліфікованого підходу, під яке у вас в штаті немає фахівця. Або ж ви можете повноцінно підключити віддалений відділ маркетингу до роботи вашої компанії.

Частіше за все на аутсорс віддають:

 • Завдання з просування медичної компанії, причому як в онлайні, так і в офлайні.
 • Вибудовування стратегії розвитку компанії.
 • Работу з підвищення впізнаваності бренду.
 • Збільшення клієнтської бази та підвищення лояльності до вашої компанії та ваших медичних продуктів.
 • Аналіз стану ринку, можливостей у вашій ніші.
 • Аналіз роботи конкурентів і ваших перспектив.

Переваги віддаленого відділу маркетингу для клінік

Знайти висококваліфікованого маркетолога, який володіє необхідними вам знаннями та навичками, розумінням специфіки медичного маркетингу, досить непросто. Якщо ж ви звернетеся по допомогу до фахівців, які займаються роботою на аутсорсі та мають досвід різнобічної роботи у сфері маркетингу, знають особливості медичного ринку, вони зможуть запропонувати найбільш ефективні рішення для поставлених завдань.

Ще один плюс полягає в тому, що відділ маркетингу на аутсорсі – це вже спрацьована команда, яка зможе працювати злагоджено, швидко і якісно.

При правильно поставленій роботі дилегування частини маркетингових завдань віддаленим співробітникам допоможе вам підвищити ефективність, вибудувати маркетингову тактику, оптимізувати бізнес-процеси, поліпшити показники з просування вашої компанії.

MedMarketing давно працює у сфері медичного бізнесу, має великий досвід розробки маркетингової стратегії для різних медичних компаній, а також виконання будь-яких інших маркетингових завдань. Ми допоможемо вам структурувати і гармонізувати всі маркетингові процеси, посилити позиції вашої компанії на ринку, підвищити її продуктивність і прибутковість.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.

Поділитися