Партнерські продажі БАДів

Партнерський маркетинг - це взаємовигідна форма співпраці, яка дає змогу вам знайти додатковий канал продажів, охопити більшу кількість потенційних клієнтів і значно збільшити продажі вашого продукту. Партнерські продажі здійснюються за допомогою залучення до співпраці дружнього бізнесу.

Розробка

Просування

Навчання

Дизайн і друк

Лідогенерація та автоматизація продажів

Технічна підтримка медичних сайтів

Компанія Medmarketing готова стати вашим партнером продажів, допомагати вам виходити на свою цільову аудиторію, знаходити нових клієнтів, реалізовувати вашу продукцію і значно збільшити кількість продажів.

Що таке партнерські продажі

Партнерські продажі здійснюються в процесі ділового співробітництва між кількома компаніями. Компанія-партнер має свій ресурс, який вона використовуватиме для просування вашого товару. При цьому вона зароблятиме свій відсоток або заздалегідь обумовлену суму під час здійснення цільової дії – просування вашого товару.

За домовленістю потрібною цільовою дією можуть бути кліки, реєстрації, заявки, замовлення або безпосередньо продажі вашого товару.

Переваги партнерських продажів БАДів

Бади та вітаміни відносяться до категорії товарів, які на сьогоднішній день досить часто купують онлайн. Тому розумно і вигідно максимально задіяти інтернет-сегмент у сфері продажів цих товарів. Згідно з дослідженнями у 2020 році інтернет-продажі в медичному секторі зросли на приблизно 50%. Ви також можете використовувати інтернет-ресурс для успішного просування свого товару.

Звісно, можна пропонувати свою продукцію самостійно, задіюючи виключно свої ресурси: власний сайт, соцмережі, еmail-розсилку, рекламу, але також ви маєте можливість співпрацювати з компанією-партнером, яка працює у близькій сфері та просуватиме ваш товар, що значно розширить охоплення ринку.

Використовуючи партнерський маркетинг для інтернет-продажів, ви отримуєте низку переваг:

  • Партнерські продажі не потребують великих початкових вкладень.
  • Партнерський маркетинг дає змогу обмінюватися лідами та отримувати нових “теплих” потенційних клієнтів, які будуть зацікавлені в придбанні вашого товару.
  • У вас з’являється додатковий канал продажу ваших БАДів, а отже, збільшується кількість продажів.
  • Ви не ризикуєте витратити гроші даремно, бо сплачуєте виключно за результат.
  • У процесі співпраці у вас є можливість проаналізувати вашу стратегію просування БАДів на ринку, та оптимізувати її, що зробить продажі більш ефективними.
  • Це додатковий інструмент просування вашої компанії та можливість охопити нові ніші.

Як працюють партнерські продажі БАДів

Компанія Medmarketing давно знаходиться на ринку медичних послуг. Ми знаємо всі особливості інтернет-маркетингу та інтернет-продажів, в курсі специфіки просування медичних товарів і послуг.

Ми знайдемо найбільш ефективні канали просування і продажу для ваших продуктів. Забезпечимо постійне залучення нових клієнтів, що дасть можливість отримання додаткового доходу.

Наша співпраця буде здійснюватися на взаємовигідних умовах. Ми будемо отримувати оплату за заявку або % від продажів. А ви отримаєте можливість додаткового просування в інтернет сегменті, підвищення впізнаваності вашої компанії і значне збільшення продажів вашої продукції

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.

Поділитися