Контент для медичних сайтів

Кожна компанія, чи то інтернет-магазин одягу, чи то фірма, що займається клінінгом, чи то медичний центр, потребує якісного контенту. За допомогою грамотно написаних текстів можна не тільки розповісти про свої послуги або донести важливу інформацію, а й залучити до себе нових клієнтів.

Розробка

Просування

Навчання

Дизайн і друк

Лідогенерація та автоматизація продажів

Технічна підтримка медичних сайтів

Особливості медичного контенту

Головна відмінність медичного контенту – це 100% інформативність. Тут не може бути неперевірених даних або поверхневого, легковажного подання матеріалу. Поріг входження тут досить високий, тому автор, який лише поверхово розбирається в темі, тут може тільки нашкодити.

Стаття, що розміщується на медичному порталі, має відповідати таким вимогам:

 • 100% достовірність викладеного матеріалу;
 • доступність подачі інформації (у випадку використання складного терміну, важливо його розшифрувати);
 • відсутність закликів до самостійного лікування;
 • повнота інформації – після прочитання статті в людини не повинно виникати додаткових запитань.

Чому варто довірити написання медичного контенту професіоналу?

Достовірність і повнота викладеної інформації – це не єдина вимога до якісного контенту, який справді працюватиме. Інтернет-пошуковики мають свої критерії оцінки якості сайту. Для них важлива унікальність тексту, наявність ключових слів, правильно прописані заголовки та підзаголовки, а також безліч інших критеріїв. Без усього цього сайт навряд чи зможе піднятися в пошуковій видачі на перші рядки.

Тому хороший медичний копірайтер, крім профільної освіти, повинен вміти писати тексти в різних стилях, критично оцінювати всю доступну в джерелах інформацію і знати основи SEO-технологій.

Який контент ми пропонуємо?

Переважну більшість медичного контенту створюють для звичайного користувача, який не має часу заглиблюватися в деталі та довго вивчати сайт. На рішення звернутися саме до вас у нього йде не більше 2-3 хвилин. Тому так важливо привернути до себе потенційного клієнта вже з перших секунд. Людина має одразу бачити переваги та вигоди, які вона може отримати, записавшись саме в цю клініку. Вирішити це завдання може грамотно написаний текст, який простою мовою відповість на всі запитання і спонукає одразу ж зателефонувати до медичного закладу.

У нас можна замовити:

 • Опис захворювань. Такий контент вимагає максимальної точності викладеного матеріалу. Але, крім викладених фактів, ми зможемо акуратно підштовхнути пацієнта до запису саме до вашої клініки.
 • Тексти, що продають. Ми допомагаємо своїм клієнтам продавати послуги.
 • Опис методів діагностики або використовуваного медичного обладнання.
 • Інформація про лікарів. Ми зможемо розповісти про лікаря так, щоб викликати довіру в потенційного клієнта.
 • Написання інструкцій, посібників, порад на медичну тематику.

Як ми працюємо над контентом?

Щоб написати якісний медичний контент, ми працюємо за такою схемою:

 • Одержуємо докладний опис проблеми в лікаря-практика . Це може бути фахівець клініки замовника або наш консультант. Ми співпрацюємо з кількома медичними центрами, тому з пошуком достовірної інформації проблем не виникає.
 • Обробляємо отримані дані з урахуванням вимог маркетингу та SEO-просування. Для цього аналізуємо нішу послуг, вивчаємо цільову аудиторію. Тож, окрім практичної користі, наш контент виконує ще й рекламну функцію.
 • Фінальна вичитка матеріалу кваліфікованим редактором, який має медичну освіту. Ми співпрацюємо з фахівцями різних напрямків.

Хто наші клієнти?

Зазвичай написання статей на медичну тематику замовляють власники медичних клінік, центрів та інтернет-ресурсів. Серед наших клієнтів також є виробники медичного обладнання та лікарських препаратів, центри естетичної медицини, стоматологічні клініки, приватні лікарі. Для всіх ми створюємо якісний матеріал, здатний залучити нових клієнтів у бізнес.

Якщо вам потрібен медичний контент для сайту клініки, заповніть онлайн-форму на сайті, і ми зв’яжемося з вами.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.

Поділитися