Дизайн медичного одягу

Навіщо вашій клініці потрібен дизайн медичного одягу

 • Нині унікальна уніформа медпрацівників є необхідною складовою при позиціонуванні медичного закладу.
 • Наявність медичного одягу з власним дизайном і логотипом допоможе підкреслити унікальність вашого закладу.
 • Уніформа - це красиво і модно (звісно, за умови, що вона буде розроблена професіоналами, і буде якісною). Ваші співробітники матимуть у ній сучасний вигляд і почуватимуться комфортно.

Дизайн медицинской одежды

Розробка

Просування

Навчання

Дизайн і друк

Лідогенерація та автоматизація продажів

Технічна підтримка медичних сайтів

Які переваги дає розробка індивідуального дизайну медичного одягу

Уніформа, яку носять співробітники, – це гарний маркетинговий інструмент, що надає медичній компанії низку переваг:

 • Уніформа співробітників медичної компанії допомагає створити гарне перше враження
 • Уніфікований одяг позитивно вплине на впізнаваність вашої медичної установи та сприятиме підвищенню лояльності споживачів.
 • Хороша якісна уніформа – це реклама вашої компанії. Вона створить у клієнта асоціації з якістю та надійністю. Ці характеристики підсвідомо будуть перенесені на ваш продукт.
 • Співробітники в уніформі виглядають більш професійно. Це підвищить довіру до вашої компанії та асоціативно підвищить якість вашого продукту в очах споживача. Лабораторія або поліклініка, де всі співробітники одягнені у фірмовий одяг, автоматично стає більш статусною, що підвищує рівень комфорту для клієнтів.
 • Уніформа позитивно впливає на клімат всередині компанії. Співробітники відчувають себе частиною бренду, це підвищує мотивацію до роботи та посилює командний дух.

Усе перераховане вище “працює” та дає відчутні плюси, якщо дизайн медичного одягу розроблений якісно, він має гарний зручний крій та виготовлений з якісного матеріалу. Ми розробимо для вас дійсно хорошу уніформу, яка сподобається і вашим співробітникам, і клієнтам.

Чому вам потрібно розробляти дизайн медичного одягу в “Medmarketing”

 • Замовляючи дизайн одягу в нас, ви отримаєте якісну уніформу для своїх співробітників, що стане одним із важливих розпізнавальних знаків вашої організації.
 • Спроектований нашими дизайнерами медичний одяг буде ергономічним і функціональним. За необхідності буде оснащений зручними кишенями, нашивками.
 • Дизайнери “Medmarketing” підберуть оптимальну колірну гамму для одягу, врахують особливості вашого логотипу під час його розміщення так, щоб він виглядав найбільш виграшно.
 • Медична уніформа, розроблена нами, справлятиме враження на ваших клієнтів та підвищуватиме привабливість вашого персоналу, а значить, і вашого продукту.
 • Ми вміємо слухати замовників і знаходити найкраще втілення їхнім ідеям. При цьому наші дизайнери розуміють, що медичний одяг має бути не просто красивим і модним, а й обов’язково максимально зручним, адаптованим до тієї чи іншої медичної діяльності.
 • Наші співробітники мають необхідний досвід і зможуть зробити одяг, що гарно впишеться у фірмовий стиль компанії.

Крім дизайну медичного одягу, ви можете замовити у нас розробку будь-якої іншої продукції: іміджевої, рекламної, поліграфічної. Також ми пропонуємо допомогу у створенні стратегії просування на ринок.

“Medmarketing” давно займається медичним маркетингом, різними його напрямками. Ми розуміємо специфіку сфери, в якій працюємо, вміємо повноцінно використовувати маркетингові інструменти. Ми допоможемо вам підвищити впізнаваність бренду, поліпшити імідж компанії і зайняти гідне місце на ринку медичних послуг!

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.

Поділитися