Кейс NarcoFreedom

Головна > Сайти клінік > Кейс NarcoFreedom

Задача

Основне завдання, яке стояло перед нашим агентством – зробити так, щоб в очах відвідувачів сайту центр лікування наркоманії і алкоголізму NarcoFreedom вигідно відрізнявся від інших своїми умовами і програмами лікувань. З огляду на те, що вартість лікування становить в середньому 10 000 – 15 000 євро, в той час, як, наприклад, в Росії ця сума в 10 разів менше, – ми повинні були максимально розкрити всі переваги даного центру:

 • Спеціалізований центр лікування залежностей;
 • Надається повна зміна оточення;
 • Добре сплановане дозвілля;
 • Організація екскурсій по найвідомішим місцям Ізраїлю;
 • Використання доведених програм лікування;
 • Повна підтримка на всіх етапах лікування..

Про основні з них ми нагадуємо на кожній сторінці, присвячених тій чи іншій лікуванню.


У приватної клініки лікування наркоманії та алкоголізму в Ізраїлі NarcoFreedom не було сайту. Для створення ефективного інтернет-ресурсу вони звернулися в “МедМаркетинг” – першу міжнародну компанію, орієнтовану на просування медичного бізнесу в мережі Інтернет.

1 етап Формування структури та прототипування

Детально обговоривши з керівництвом центру лікування залежностей NarcoFreedom їхні бізнес-задачі, ми приступили до розробки прототипів. Їх було створено близько 10 штук, основні з них:

 • Головна;
 • Про клініку;
 • Програми лікування;
 • Історії одужання;
 • Лікарі та інші.

Спочатку кожен прототип було промальовано нашими проєктувальниками вручну, а потім вже використали програму Balsamiq, що добре себе зарекомендувала як система для побудови макетів будь-яких сторінок сайту.

Структура сайту проста, що було зроблено свідомо. Оскільки відвідувачі сайту – це, в основному, друзі та родичі залежних людей. Вони відчувають стрес, і найменше їм хочеться бачити щось складне, незрозуміле і нагромаджене. Їхня основна мета: знайти необхідну інформацію – доступну, написану ясною мовою, де є відповіді на конкретні запитання. Тому наше агентство повинно було зробити простий сайт за своєю логікою і структурою.

2 етап Нанесення малюнків дизайну і програмування

В основу візуальної концепції сайту приватної клініки лікування наркоманії та алкоголізму NarcoFreedom було покладено духовні цінності Ізраїлю, його надзвичайну красу і багату історію. Для цього ми підібрали картинки, які б показували “глибину століть”, мудрість цієї країни, приносили спокій і умиротворення. Це було зроблено не тільки для того, щоб прикрасити дизайн самого сайту, а й побічно підкреслити одну з найголовніших переваг клініки для лікування наркоманії та алкоголізму NarcoFreedom: коли відбувається повна зміна обстановки, залежній людині набагато простіше подолати свою проблему, особливо, якщо вона перебуває в такому глибоко духовному місці, як Ізраїль.

З цією ж метою на сайті є інформація про те, що люди, які проходять лікування в даній клініці, мають можливість відвідати кінотеатри, театри, музеї, вирушити на екскурсії основними визначними пам’ятками Ізраїлю. Зображення всіх цих місць є на сайті, роблячи його, таким чином, ще більш привабливим для потенційних клієнтів клініки лікування наркоманії та алкоголізму NarcoFreedom. Так ми досягаємо ефекту повної зміни оточення, місць, де бувала до цього залежна людина. Вона стирає своє колишнє життя і починає нове – світле і прекрасне. І дизайн сайту повністю це відображає.

Кейс NarcoFreedom

На головній сторінці відвідувач сайту відразу ж бачить напис великими білими літерами: “Ми найкращі”. У людини виникає відчуття, що вона звертається не просто в центр по боротьбі із залежностями, а в спеціалізовану клініку класу VIP. Створення такого настрою – одне з основних завдань, яке стояло перед фахівцями нашого агентства. Для цього наш арт-директор підібрав шрифт, що запам’ятовується – Reforma Grotesk. Він гармонійно вписується в загальну стилістику сайту, а фонова картинка ще раз підкреслює фешенебельність і особливий статус клініки для лікування наркоманії та алкоголізму NarcoFreedom.

Кейс NarcoFreedom

Також хотілося б зазначити, що дизайнери нашого агентства свідомо відмовлялися від будь-яких нагромаджень. І якщо щось можна було скоротити до логічного мінімуму, вони це робили за допомогою картинок та іконок. Наприклад, на сторінці “Програма реабілітації” є інформація про те, що проводяться семінари з різних тематик. Щоб не навантажувати текстом сторінку, і відповідно очі відвідувачів сайту, наші дизайнери представили ці відомості у вигляді іконок.

Кейс NarcoFreedom

У клініці лікування наркоманії та алкоголізму NarcoFreedom працює кілька терапевтичних груп. Про кожну потрібно було дати інформацію в стислій формі. Для цього наші фахівці запропонували цікавий варіант: інформацію про кожен напрямок терапевтичних груп подали в окремому блоці, виділивши його відповідною картинкою зліва і красивим підписом на напівпрозорому тлі.

Кейс NarcoFreedom

Основна дія, до якої має спонукати сайт, – заповнення заявки на лікування, або просто звернення до центру лікування залежностей NarcoFreedom з проханням вирішити певну проблему. Тому в хедері всіх сторінок, крім телефонів представництв (Україна, Росія, Ізраїль), є три найважливіші кнопки:

 • Звернення дзвінка;
 • Задати питання;
 • Заявка на лікування.

Причому, остання виділена чорним фоном, звертаючи на себе, таким чином, ще більше уваги відвідувачів сайту.

Кейс NarcoFreedom

Програми

Один з основних розділів сайту. Всього надано 9 програм лікування та реабілітації. Причому, в цей список входять не тільки алкогольна залежність, але також і наркотична – різних напрямків (кокаїнова, залежність від спайсів та ін.).

Кейс NarcoFreedom

Кожна з цих сторінок являє собою повноцінний лендінг з індивідуальними фоновими картинками і текстами. Структура для кожної програми лікування різна, тому що в кожній з них є свої особливості та нюанси. У деяких з них потрібно було підкреслити, що є певні стадії у вирішенні проблеми. Для цього ми зробили розбивку за колірними і текстовими блоками на сторінці. Таким чином, відвідувачеві сайту набагато простіше орієнтуватися в тому, як саме проходить лікування.

Кейс NarcoFreedom

 

Історії одужання

Ця сторінка дуже важлива, бо конкретні історії одужання дають хорошу мотивацію, по-перше, тим людям, які страждають на будь-яку залежність, по-друге, тим, хто їх супроводжує. Адже часто саме родичі та друзі можуть вплинути на людину, налаштувати її на позитивний лад, дати надію на краще майбутнє.

Кожну історію одужання можна переглянути як у відео форматі, так і прочитати текстові варіанти. Для цього потрібно натиснути потрібну вкладку у віконці вгорі.

Кейс NarcoFreedom

Часті питання

На цій сторінці консультанти центру лікування залежностей NarcoFreedom дають відповіді на найчастіші запитання. Тут є фільтрація за тематикою:

 • алкогольна залежність;
 • наркотична залежність.

Кейс NarcoFreedom

Крім того, якщо відвідувач сайту не знайшов відповіді на своє запитання, він може його написати у спеціальній формі, яка наведена внизу сторінки. До речі, на цю саму форму йде пересилання відвідувача, якщо він натискає на кнопку в хедері будь-якої сторінки “Поставити запитання”. У ній також є можливість фільтрації за тематикою запитання.

Кейс NarcoFreedom

Супроводжуючим

Підтримка супроводжуючих, у всіх сенсах слова, є одним із ключових моментів для мотивації залежної людини. Саме вони піклуються про здоров’я та життя своїх родичів чи друзів – тому вони мають чітко розуміти, що відбуватиметься після оплати тієї чи іншої програми лікування. Адміністрація центру лікування залежності NarcoFreedom прекрасно це розуміє, і тому всебічно підтримує супроводжуючих, вирішує питання з проживанням, організовує трансфер з аеропорту, допомагає продумати програму дозвілля.

З огляду на всі ці нюанси, агентство “МедМаркетинг” зробило цей розділ одним із найбільш інформативних. Наші копірайтери докладно описали всі етапи для супроводжуючих: починаючи від звернення до клініки для лікування наркоманії та алкоголізму NarcoFreedom, закінчуючи рекомендаціями після виписки.

Кейс NarcoFreedom

Після форми запису йде блок з фотографіями центру лікування залежності NarcoFreedom, щоб супроводжуючі зайвий раз переконалися в тому, що клініка справді гідна, і що навіть її зовнішній вигляд дасть можливість залежній людині переключиться з попереднього життя на новий етап, і позбутися своєї проблеми. Кожну фотографію можна подивитися в більшому розмірі, натиснувши на неї. Спливає вікно pop-up, і відвідувач бачить все в найдрібніших деталях на зображенні.

Кейс NarcoFreedom

Лікарі

На сторінці “Лікарі” є можливість вибору фахівця за напрямком. При переході на сторінку конкретного лікаря, можна знайти детальну інформацію про нього. А внизу сторінки є велика форма запису. Після неї йде блок “Команда лікарів”, де є можливість переглядати інформацію про кожного фахівця за допомогою пагінації.

 

Кейс NarcoFreedom

 

Програмування цього сайту здійснювалося на одній з найпопулярніших у світі CMS під назвою Drupal. Ця система управління контентом добре зарекомендувала себе в розробці сайтів подібного типу.

Також фахівці нашої агенції розробили дизайн для груп у соціальних мережах центру NarcoFreedom, виконавши його таким чином, щоб він гармонійно поєднувався із самим сайтом.

 

Кейс NarcoFreedom

 

Форми запису

На різних сторінках сайту дизайнери агентства “МедМаркетинг” створили форми запису, які відрізняються за кольором, кількістю полів для заповнення. У найповнішій версії заявки на лікування потрібно вказати такі дані:

 • Ім’я
 • Вік
 • Місто
 • Місто
 • Телефон
 • Електронну пошту
 • Підбачувані дати лікування
 • Покроведені дати лікування
 • Поле для додаткових коментарів.

Знизу йде невеличка кнопка “Розпочати лікування”, що являє собою своєрідний психологічний гачок. Це не просто стандартні кнопки з написами: “Ок”, “Прийняти”, “Заповнив” тощо. Людина, яка заповнила форму запису, відчуває, ніби лікування вже почалося.

 

Кейс NarcoFreedom

 

Інші версії форми запису зроблені так, щоб відповідати загальній стилістиці та кольоровій гамі кожної сторінки. Вони мають різні розміри, кольорову гаму. У деяких із них збоку написані, як додатковий поштовх до дії, переваги центру лікування залежностей NarcoFreedom.

Кейс NarcoFreedom

3 етап Підготовка контенту та наповнення

Усі тексти, які писали наші копірайтери, були створені з урахуванням відповідного семантичного ядра. Це дає можливість в майбутньому просувати сайт за допомогою СЕО, і виводити його в ТОП за певними запитами в пошукових системах.

Результат

Кейс NarcoFreedom