Віктор Труш

Головна > Віктор Труш

Знаходимо рішення для будь-якого завдання.
Просто розкажіть нам про нього!

Victor_trush

Віктор Труш – автор книги “Перший мільйон лікарської практики”, книги про те, як звичайному лікарю заробляти у своїй медичній практиці більше. Після невдячної роботи в міській лікарні, роботи в клінічній ординатурі з терапії, роботи медичним представником в одній доволі великій фармацевтичній компанії Віктор зрозумів, що мусить припинити на певний час свою лікарську практику і побудувати кар’єру у фармбізнесі.

Комерційний початок дозволив йому швидко досягти вершини фармацевтичної кар’єри, на якій він і провів десять довгих, але щасливих років свого життя. Величезні бюджети, постійне навчання, майже необмежені можливості фармацевтичних компаній дозволили йому навчитися вести бізнес.

Він мобілізував усю свою хоробрість і створив свій перший медичний бізнес.

Ним стало видавництво медичних журналів, таких як:

  • “Дільничний лікар”
  • “Приватний лікар”
  • “Вісник Клубу Панкреатологів”
  • “Рідкісні хвороби”
  • “Product-менеджер”

Протягом тривалого періоду часу він спостерігав низьку комерційну грамотність лікарів, витоки якої знаходились у медичному ВУЗі, де немає предмета “комерційна медицина”, хоча комерційна медицина у нашій країні існує уже понад двадцять років. Немає курсів, книжок, гуртків, конференцій, практикумів, тренінгів, лекцій. Немає нічого, що могло б допомогти лікарю організувати свою приватну медичну практику і створити легальний дохід.

Розмірковуючи, він прийшов до рішення допомогти лікарям навчитися організовувати свій малий медичний бізнес, свою приватну медичну практику.

У 2011 році Віктор почав вести в кількох своїх журналах рубрику, яка називається “Думки вголос”. У 2014 році її замінила рубрика “Успішний лікар”, а в 2015-му – журнал “Приватний лікар”. На цих майданчиках він давав корисну інформацію про заробіток лікаря. У статтях розглянуто безліч тем – від правового захисту лікаря до маркетингу, менеджменту, емоційного інтелекту, продажів і фінансової грамотності. В архіві журналу “Участковый врач” можна ознайомитися з частиною цих статей і сьогодні.

Віктор написав книжку “Перший мільйон ЛІКАРСЬКОЮ ПРАКТИКОЮ”, видавши її 2014 року. Книжка мала приголомшливий успіх: протягом року розійшовся весь тираж (10 000 примірників). За цей рік книжку було продано на п’яти континентах у 32 країнах, зокрема у США, Канаді, Аргентині, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії…

В Україні цю книжку можна було купити в більшості книжкових магазинів країни, зокрема й інтернет-магазинах.

За даними ритейлерів, продажі його книги перевищили продажі найпопулярніших медичних книг і найпопулярніших книг про бізнес.

Після, Віктор Труш вирішив випускати серію книг – “Бізнес-книги для лікарів”.

З-під його пера вийшло ще кілька книжок: “Перший мільйон молодого лікаря”, “Зароби мільйон, керуючи потоками пацієнтів”, “Довідник фінансового зростання лікаря”, “Метод 9 квадратів. Генератор ефективних команд”, всі вони на даний момент успішно продаються.

Далі Віктор почав проводити виступи перед аудиторіями лікарів-інтернів, студентів медичних ВНЗ, брати участь у конференціях, тренінгах і практикумах. На них він розповідав, як побудувати свій малий медичний бізнес, організувати свою приватну медичну практику. У цих заходах я беру участь і донині.

Багато читачів його книг, статей, слухачі тренінгів і лекцій просили його створити навчальний курс, завдяки якому можна відкрити або зробити успішнішим свій малий медичний бізнес, і він погодився. Так з’явилася “Лабораторія медичного бізнесу” і в її рамках “Факультет медичного бізнесу” – шести- і тримісячні курси з побудови свого медичного бізнесу. На курсах не тільки навчають і формують навички, а й створюють модель малого медичного бізнесу для кожного курсанта.