Платформа UATeleMD

Головна > Платформа UATeleMD

Знаходимо рішення для будь-якого завдання.
Просто розкажіть нам про нього!

uatelemed

Платформа UATeleMD – це онлайн сервіс, який забезпечує проведення телеконсультацій між пацієнтом і лікарем за допомогою відео та аудіо трансляції.

Результатом проведеної консультації є сформований Консультаційний Висновок. Платформа включає в себе: кабінет пацієнта, кабінет лікаря, кімнату для проведення конференцій, адміністративний модуль, прийом платежів, insurance-verification. Реалізовано принцип White Label. Телеметрія.

За допомогою UATeleMD пацієнт не тільки швидше і якісніше отримує медичну допомогу, заощаджуючи час і гроші на дорозі і консультаціях, а й не потрапляє на лікарняне ліжко з тяжкими формами захворювання.

UATeleMD – це конфідіціально і легітимно. В основу забезпечення конфіденційності одержуваних даних лягли вимоги HIPAA. Платформа забезпечує розподілений доступ до даних. Передача і зберігання даних захищені з використанням сучасних методів шифрування.

Платформа UATeleMD відповідає вимогам чинного законодавства, тим самим забезпечуючи легітимність, що проводяться телеконсультацій.

Переваги платформи UATeleMD

  • Безпека

Персональні та медичні дані пацієнтів зберігаються в закриптованій базі даних.

  • Постійний розвиток

Платформа не зупиняється на досягнутому, і постійно розвивається. Великий акцент приділяє інтеграції з пристроями вимірювання та фіксації стану здоров’я. Докладаються величезні зусилля, що б пацієнтам і партнерам було зручно працювати з цією платформою

  • Оптимізація процесів

Можливість розширювати канали взаємодії, перерозподіляти потік звернень в електронному режимі, аналізувати результати та призначення. Знижувати витрати без втрати якості обслуговування клієнтів – все це надає платформа для страхових компаній

  • Консультація лікаря без візиту

Якщо клієнту можна обійтись без візиту до лікаря або немає можливості прийти на консультацію, а консультація необхідна, то клієнтові можна отримати консультацію лікаря будь-де, де є Інтернет

  • Зручний особистий кабінет пацієнта

Це можливість вести історію свого здоров’я в електронному вигляді, де зберігаються всі результати аналізів, досліджень, консультаційних висновків у лікаря.