Вадим Горенко

Головна > Вадим Горенко

Знаходимо рішення для будь-якого завдання.
Просто розкажіть нам про нього!

gorenko

Стартап-консультантка, бізнес-тренерка і менторка, що спеціалізується на розвитку підприємницьких і менеджерських навичок у засновників стартапів і підприємців малого/середнього бізнесу. Керівник і засновник інкубаційної програми StartUpStart.

Експерт із застосування технології Business Model Canvas і Lean Startup у визначенні стратегії розвитку нових бізнесів/компаній. Проводив консультації для стартапів у бізнес-інкубаторі Happy Farm, BIONIC University, Донецькому обласному бізнес-інкубаторі, Полтавському молодіжному бізнес-клубі тощо.

Тренер-консультант, ментор StartUp Business Incubator, у якому підприємці-початківці зможуть:

  • Розробити моделі монетизації своєї бізнес-ідеї та перевірити цю модель на життєздатність
  • Оцінити ефективність побудови свого бізнесу за допомогою розробленої фінансової моделі
  • Грамотно спланувати розвиток свого бізнесу
  • Провести коротку та ефективну презентацію бізнес-ідеї та бізнес-плану будь-яким зацікавленим особам

Координатор, бізнес-консультант проєкту “Підтримка малого та середнього підприємництва”, що реалізується Центром муніципального менеджменту (Хабітат) Програми ООН з населених пунктів (UN-Habitat) в Україні.

Загальний стаж роботи в бізнесі понад 20 років, з них – понад 15 років на посадах керівника або заступника керівника страхових і консалтингових компаній.

За цей час організував і керував трьома страховими компаніями, двома іноземними представництвами та однією консалтинговою компанією.

Досвід в організації, керівництві та безпосередньому проведенні стратегічних сесій, тренінгів з менеджменту, технологій продажів, управління проєктами, управління та оцінки персоналу для співробітників компаній: Google Ukraine, АрселорМіттал Кривий Ріг, Crytek, Jonson & amp; Jonson, JTI, Інтерпайп НТЗ, Укрросметалл, Агро-Союз, Дружба-Нова, Київстар, Мегатрейд, Промінвестбанк, Банк Національний Кредит, Сумський Порцеляновий Завод, ЛГЗ “Горобина”, компанії мережі Світова Карта.